Miękinia-koncert akordeonowy.

Zakończenie lata postanowiliśmy uczcić w Miękini. Pięknym koncertem akordeonowym, grała dwójka młodych ludzi. Był to brat i siostra. 
 
Tak pięknie grali, że staliśmy zasłuchani w ich grę. Po prostu nas zamurowało. Tango, które zagrali na swoich instrumentach wbiło nas w ziemię. To było coś cudownego. Ten akordeonowy koncert był kwintesencją wieczoru.
Zapraszam do posłuchania kilku fragmentów tego cudownego koncertu. Mam nadzieję, że wam się spodoba ta muzyka.

Rodzeństwo to laureaci wieli muzycznych nagród m.in. Nagrody przyznawanej przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zdobyli wiele nagród w kraju i zagranicą.
Mateusz oraz jego siostra skończyli szkołę muzyczną I i II stopnia w klasie akordeonu. Są wirtuozami tego trudnego do nauki instrumentu. Oboje pochodzą z Miękini.  Te filmiki to tylko maleńki fragment całego prawie godzinnego koncertu.  Warto było się tam wybrać. 
Mateusz Dudek jest tegorocznym absolwentem Akademii Muzycznej w Krakowie. Co pokazuje, że ma ogromny talent muzyczny, bo gra na bardzo trudnym instrumencie muzycznym jakim jest akordeon. Mateusz i jego siostra grają na akordeonie guzikowym. Jest on bardzo trudny do nauki. Byliśmy ogromnie oczarowani ich grą. Po raz pierwszy byliśmy na koncercie akordeonowym w plenerze.
Reklamy

2 uwagi do wpisu “Miękinia-koncert akordeonowy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s